Noizy pajtohet me Enin?!

By

Dikur ishin shumë shokë dhe sollën projekte të përbashkëta mjaft të suksesshme, mirëpo më vonë filluan disa probleme që u pasqyruan edhe me largim të klipeve nga YouTube.

Mirëpo mesa duket kjo ka mbetur pjesë e së kaluar dhe është rikthyer shoqëria mes Eni Koçit dhe Noizyt.

Ky i fundit në llogarinë e tij në instagram ka kërkuar nga ndjekësit e tij që të bëhen pjesë edhe e llogarisë së Enit.

Nuk dihet nëse nga ky rregullim i marrëdhënieve, mund të vie ndonjë bashkëpunim pasiqë dy të parat kanë qenë mjaft të suksesshme./Prive.al

noizy eni

Artikuj të ngjashëm