Sa është i zoti në kuzhinë Adrian Gaxha?!

By

Studio muzikore dhe fitnesi.

Këto janë pa dyshim dy vende ku Adrian Gaxha jep më mirën e tij, në muzikë në njërën anë dhe në ushtrimet që e mbajnë fit në anën tjetër.

Por, duket se po aq i mirë, këngëtari i njohur është edhe në kuzhinë.

Ndonëse mund të mos e keni ditur më herët, një shkathtësi të tillë Gaxha e ka treguar sot në rrjete sociale ku shfaqet teksa përgatitë specialitetet e tij të preferuara në një të Shtunë me më shumë kohë të lirë.

Lum ajo që të merr, Adrian! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm