Dy vite nga dasma: Ky është dedikimi i Leartës

By

Dasma e tyre theu çdo rekord të interesimit të publikut dhe shikueshmërisë.

Përkundër që vetë nuk ishin fytyra publike, Kushtrim Salihu dhe Learta Jakupi tejkaluan çdo VIP me martesën e tyre.

E nga ai moment, besoni ose jo kanë kaluar fiks dy vite!

Ka qenë Learta ajo e cila e kujdesshme për përvjetorin, ka bërë një dedikim emocionues për bashkëshortin në rrjete sociale.

‘Gëzuar dy vjetorin e martesës Nys. Të dua deri në frymën e fundit!’ – shprehet Learta në postimin e bërë.

Gëzuar përvjetorin për çiftin! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm