Mario Dedivanovic po rikthehet aty ku filloi gjithçka

By

Mario Dedivanovic është një nga grimerët më depërtues në industrinë e bukurisë.

Ishte ajo që krijoi një imazh të caktuar për Kim Kardashian, e si rrjedhojë ajo influencoi gjithë botën duke krijuar kështu trende të reja grimi.

E në 20 vjet karrierë që ai ka ndërtuar dhe në prodhim të produkteve, artisti sapo ka ndarë një lajm shumë të mirë në llogarinë e tij në Instagram.

Në vendin ku ai fillimisht u dashurua në të bukurën dhe kurimin me grim, në Sephora, tani ai është një shitës ekskluziv i markës së tij, po në të njëjtin vend. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm