“Versace” duket të jetë kryetema e arredimit të shtëpisë së Adelina Tahirit

By

Gjatë qëndrimit në shtëpi si masë mbrojtëse ndaj shpërthimit të pandemisë, këngëtarja Adelina Tahiri ndau më ndjekësit në Instagram, pak nga shtëpia e saj.

Ajo ndau një pamje nga dhoma e saj e ditës dhe ajo që bie në sy janë detajet e emblemës së shtëpisë luksoze të modës, “Versace”.

Nga një jastëk me emblemën ikonike, në divanet e saj e deri tek komodina e televizorit, shihet emblema fytyrë e “Versace”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm