Nora e Roberti kanë pishinë, ja si duket! (FOTO)

By

Janë çifti pothuajse më i famshëm i estradës shqiptare.

Që të dy të suksesshëm në muzikë dhe me një karrierë shumëvjeçare, përfliten mjaft shpesh për jetën e tyre.

Jo shumë moti, çifti që ka një vajzë të vogël me emrin Rene, ka blerë një shtëpi në Lagjen Marigona në Prishtinë, të cikën mjaft shpesh e kemi parë në fotografitë e tyre në rrjetet sociale.

Mirëpo deri më tash, ata kanë lënë të paekspozuar vetëm pishinën e bukur që ndodhet në oborrin e tyre!

Në një ditë me diell, çifti ka nxjerrë Rene’n në oborr për të luajtur nën shoqërinë e këngëtares Era Istrefi, e cila ka publikuar video nga dita e saj e ëmbël me mbesën në rrjetin social Snapchat!

 

Artikuj të ngjashëm