Pas albumit, Tayna sjell mini-dokumentarin e saj (VIDEO)

By

Pas albumit ‘Bipolar’, Tayna solli një mini-album.

Reperja flet shumë gjëra në videon e publikuar në rrjete sociale madje tregon edhe si inspirohet në projekte.

Ajo poashtu zbulon nëse është bipolare apo jo dhe flet për secilën këngë veç e veç.

Projekti i saj i fundit me klip ishte ai me Butën që u mirëprit nga adhuruesit e tyre.

 

Artikuj të ngjashëm