Në lidhje me deputetin?! Pasi pyetet, Ilda Bejleri reagon çuditshëm

By

Ka tash e një kohë që prezantuesja Ilda Bejleri përflitet për një lidhje të dashurisë.

Një prej deputetevë të Partisë Demokratike, Klevis Balliu përflitet prej muajsh si personi që i ka vjedhur zemrën.

Image result for klevis balliu

Image result for klevis balliu

Për të parën herë publikisht, Ilda u pyet në një prej rubrikave të Shiko Kush Luan.

Mes pirjes së një gote raki dhe pranimit të lidhjes, pasi u mendua gjatë, për mbi një minutë, Ilda piu raki, ndonëse në fakt një gjë e tillë vetëm sa konfirmoi lidhjen.

Epo urime! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm