S4MM i lumtur si i fejuar – Kur planifikon të martohet? (VIDEO)

By

Në edicionin e fundit të PRIVE për vitin 2019, i ftuar në një intervistë ekskluzive ishte reperi nga Tetova, S4MM.

Artisti flet për jetën e tij profesionale dhe çfarë projektesh mund të presin fansat nga ai.

Reperi që tani është fejuar, nuk kishte se si mos të fliste pak edhe për jetën personale.

Artisti flet për herë të parë për fejesën e tij me vajzën të quajtur Filis.

Por, a po martohet ai së shpejti?

Zbulojeni në videon e mposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm