Graniti e Leonita shkëlqejnë pranë njëri tjetrit (FOTO)

By

Futbollisti i Arsenalit ,Granit Xhaka ka treguar gjithmonë potencialin e tij në fushën e blertë e një gjë të tillë po vazhdon të na shfaqë edhe sot e kësaj dite.

Të jesh një sportist në formë të duhet kohë dhe ushtrime të shumta, e je më i limituar në kohën e lirë, kjo është sakrifica që kërkon sporti, stërvitje.

Por gjatë festave të fundvitit, futbollistët kanë mjaftueshëm kohë të lirë të kalojnë ditë të ngrohta me familjarët e tyre.

E një gjë të tillë ka bërë dhe Graniti i cili ka publikuar një fotografi me të fejuarën e  tij  Leonitën.

Çifti ishin veshur në të zeza teksa dukeshin mjaft elegant e siç shihet në foto kjo periudhë festash po i’u shijon mjaft dyshes të cilët kanë mundësi të jenë më tepër të jenë pranë njëri tjetrit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm