Jonida Vokshi i dedikon një post të tërë në Instagram vetëm flokëve të saj

By

Flokët janë stolia më e bukur e një gruaje, dhe si të tilla Jonida Vokshi kujdeset në trajtimin dhe mirëmbajtjen e flokëve të saj.

Së fundmi, në prezantimet e saj në Big Brother VIP Kosova, prezantuesen e kemi parë më së shpeshti më flokë të kapur topuz për t’i dhënë një theks të veçantë fustaneve me dekolte të bukur dhe bizhuterive të saj.

Ajo së fundmi ka ndarë një postim në llogarinë e saj në Instagram i tëri i dedikuar për flokët e saj të derdhur mbi supe – kësaj here jo topuz.

“Nje foto vetem per rrespekt te flokeve te mija qe 99% te kohes rrine topuz”, përshkroi moderatorja postimin e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm