Juliana Pasha uron që Zoti të mos e sprovoj më!

By

Juliana Pasha e njohur nga rrethi i saj si Juli vjen për herë të parë në intervistë për Prive për të na zbuluar shumë nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Ajo është një nga ato këngëtare që dashurohet për zërin dhe thjeshtësinë e saj.

Në botën e artit e kemi parë në cilësi të ndryshme si këngëtare dhe anëtare jurie.

Në intervistë ajo flet për për përjetimet e 2019-tës dhe pjesëmarrjen në Kënga Magjike të këtij viti.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm