Edona Llalloshi ndan me publikun emocionet e para si hallë! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Edona Llaloshi, ditën e sotme do e mbajë mend shumë gjatë.

Në orët e para të ditës së sotme ajo fitoi një epitet të cilin deri më tani nuk e gëzonte.

Edona u bë hallë kështu pasi vëllau i saj Miloti u bekua me një djalë të cilin e emëruan Priam.

E hallat si halla natyrisht se këso rastesh nuk dinë të përmbajnë veten teksa njejt ndodhi edhe me reagimin e saj në Instagram i cili ishte mjaft i bukur.

“Mirë se erdhe trashëgimtari dhe prirësi ynë. Priam Milot Llalloshi??” shkroi Llalloshi e cila këtij statusi i bashkangjiti edhe këtë fotografi. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm