Rrëfehet Baby G: Kjo ishte drama që përjetova në Zvicër

By

U shndërua në kryetemë me skandalin e disa ditëve më parë.

Baby G, këngëtarja nga Kukësi u rrah nga një ish mikeshë e saj dhe përfundoi në spital.

Por si ishte versioni i kësaj ngjarjeje? Cka ka për të thënë këngëtarja?

Të vërtetën e saj, Baby G e tha sonte në emisionin Prive teksa nesër portali Prive.al do ju sjellë edhe rrëfimin e pathënë të protagonistes tjetër.

Detajet, në videon e mëposhtme. /prive.al

Artikuj të ngjashëm