Tara e Kaia marrin dhuratë të veçantë!

By

Janë dy vajzat e vogla më të famshme në vendin tonë. Tara Muharremi dhe Kaia Morina, janë dy vajzat e aktores së famshme shqiptare Teuta Krasniqit, të cilat i kemi prezente shpesh herë në raportimet e mediave rozë.

Ato janë pjesë tejet e rëndësishme e jetës së aktores, dhe ajo gjithmonë i ka në fokus dy bijat e saj, përfshirë edhe rrjetet sociale.

Dhe tash, Tara e Kaia e vogël, kanë marrë një dhuratë tejet të veçantë nga një mike e nënës së tyre.

Ato kanë marrë për dhuratë nga një peshqir, të personalizuar me emrat e tyre te gdhendur në të.

“Awww çfarë dhurate fantastike. Të lumshin duart. Faleminderit shumë e dashur… të përqafojmë shumë, Tara, Kaia dhe unë”, ka shkruar Teuta e entuziazmuar në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm