ROZI DHE ARILENA NË QERSHOR ME KLIPET E REJA

By

‘Për me pas një rose’ titullohet kënga e re e Rozana Radit.  Muzika është punuar nga Elgit Doda e ndërsa teksti nga vet Rozi.

Klipi i saj është duke u punuar dhe do të publikohet në mes të qershorit.

Gjatë muajit që po vjen klip të ri do të lançoj edhe Arilena Ara. Fituesja e X Factor Albania 2 shumë shpejt finalizon video projektin e tretë.

Vonesa e klipit është bërë për shkak të angazhimit të produksionit të këtij programi në edicionin e katërt e pasi të përfundoj të hënën, ata i kushtohen plotësisht spotit të tretë të Arilenës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm