Ndërpritet X Factor

By

Spektakli më i madh i talenteve në trojet shqiptare X Factor Albania të hënë përfundon edhe edicionin e katërt.

Beteja e fundit për të dal kampion është mes Edeas dhe Gentit përkatësisht mes kategorisë që drejton Miriam Cani dhe Bleona Qereti.

E ata që kanë ëndërruar që në sezonin e arshshëm të konkurojnë në këtë program talentesh duhet të presin.

X Factor Albania 5 nuk do të jetë vitin që vjen për arsye se ky produksion ka blerë një patentë tjetër ndërkombëtare dhe do të fokusohen më shumë aty.

X Factor do rikthehet sërish në ekran pas disa kohe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm