Roberti ekspozon muskujt, ja çfarë trupi ka arritur të bëjë!

By

Ka një kohë të gjatë që është tejet i disiplinuar në palestër. Dhe sigurisht, rezultatet janë të prekshme.

Këngëtari Robert Berisha, përpos muzikës dhe familjes, një pjesë të rëndësishme ia dedikon trupit të tij, dhe tani gëzon një fizik të jashtëzakonshëm.

Ai është tejet atraktiv, dhe në muskujt e tij ka një numër të madh tatuazhesh, përfshirë edhe emrin e gruas së tij, këngëtares Nora Istrefi, që e ka të skalitur përjetësisht në krah.

Në imazhin e fundit që Roberti ka publikuar në Instagram, të lë pa fjalë me fizikun e tij.

Artikuj të ngjashëm