Lori Hoxha është krenare me veten për këto gjëra

By

Blogerja shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram, Lori Hoxha shpeshherë ndanë më ndjekësit e saj detaje më intime të jetës.

Së fundmi ajo ka realizuar një sesion pyetjesh përgjigjesh në llogarinë e saj në Instagram, ku ndjekësit patën mundësinë t’i parashtronin pyetje asaj.

Njëra nga ato ishte, “Cila është gjëja për të cilën ti ndjehesh më së shumti krenare për vete?”

“Qëllimet e mia janë të pastra, jam zemërmirë dhe nuk dorëzohem asnjëherë”, janë këto atribute të personalitetit të Lorit. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm