Ronela Hajati e Adrian Gaxha me bashkëpunim!

By

Një bashkëpunim në mes këngëtares Ronela Hajati dhe Adrian Gaxhës, s’do e priste askush.

Dyshja i kanë siguruar fansat e vet, se këtë verë “do ta kallin”.

Që të dy kanë publikuar në rrjete sociale fotografi nga seti i xhirimeve të klipit, dhe edhe Gaxha e edhe Hajati, duken tejet seksi, prandaj kombinimi, mund të jetë  “vullkanik”.

Këngëtarët nuk kanë dhënë detaje se kur do të publikohet e as se si e ka emrin kënga, po kanë lënë një hije misteri duke thënë vetëm “së shpejti”. /Prive.al

Get ready for some hot vibes… Sooner than you think… @adriangaxha ???

A post shared by Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) on

Be ready for 2 songs this summer…oh trust we gonna burn it … !

A post shared by Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) on

Artikuj të ngjashëm