Kylie Jenner nuk e kishte ftuar mamin e saj, Kris Jenner, në festën e saj të 22-të të ditëlindjes

By

Epo, besoni apo jo, në të vërtetë keni diçka të përbashkët me miliarderen 22-vjeçare Kylie Jenner. Dhe jo, nuk është pasuria e saj e tepërt, linja e saj e suksesshme e kozmetikës, apo fakti që të gjitha motrat e saj janë të famshme.

Ajo që ju ka të ngjarë të keni të përbashkët me Kylie është që ju, një i rritur i ri, ndoshta nuk dëshironi që nënat tuaja me të jenë pjesë në aktivitetet tuaja hedoniste të ditëlindjes. Por për fat të keq, nëna e Kylie — Kris Jenner — nuk e kupton këtë.

Ju mund të kujtoni festën e jashtëzakonshme shumë të lavdishme të 22-të të Kylie muajin e kaluar.

Fillon festa e shumëpërfolur, brenda jahtit 200 milionë dollarësh të Kylie Jenner

Kylie festoi duke rezervuar një “jaht super” prej 250 milion dollarësh i cili kishte madhësinë e një fushe futbolli dhe duke ftuar një bandë të miqve dhe familjes së saj më të afërt për të festuar me të në Evropë. Por fillimisht, anëtarët e familjes të ftuar Kylie nuk e përfshinë nënën e saj, Kris. Por natyrisht, Kris depërtoi në festën e vajzës, raporton Hollywood Life.

The Late Late Show With James Corden Kris zbuloi se ajo nuk ishte e ftuar në udhëtim në fillim dhe duhej të bindte vajzën e saj për t’i bërë një vend në super-jahtin. Me sa duket, arsyetimi i Kris për nevojën për të qenë në bord ishte se Kylie nuk ka qenë ndonjëherë në Evropë për më shumë se disa ditë dhe se duhej që të ishte nën shoqërinë e nënës.

Image result for kylie jenner kris jenner

Artikuj të ngjashëm