Kur do të jepet premiera e filmit “Tom & Jerry”

By

Njihen si rivalë të përbetuar, të cilët kanë shoqëruar rritjen e secilit fëmijë për dekada me rradhë.

Pas një pauze të gjatë dyshja më e njohur e ekranit botëror, “Tom and Jerry” do rikthehen”.

Këtë herë nuk do të jetë një serial, por një film mes tyre.

Projekti i cili përzien jetën reale me animacion, vjen me regji të Tim Storyt, ndërsa në të luajnë aktorë të njohur si: Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Rob Delaney, Colin Jost dhe Ken Jeong.

Aventurat unike do ti shijojmë me premierën e këtij filmi me datë me 21 shkurt e jo 5 mars 2021 siç ishte lajmëruar fillimisht./Prive.al

Artikuj të ngjashëm