ME ÇKA KA ZGJEDHUR TË IRONIZOJË AULONA ?

By

Disa javë më parë thumbueset e estradës Aulona dhe Fatma krijuan një ‘këngë’ përmes së cilës ironizonin ne tekstet e këngëtarëve që çdoherë e më shumë po kalojnë në anti vlerë.

Kësaj rradhe, Aulona ka goditur sërish përmes një fotoje të postuar në rrjete sociale.

E inspiruar sigurisht nga fotoshopi i tepruar që po përdoret në fotot nga plazhi, Musta ka postuar një imazh në të cilin shihet krejtësisht ndryshe në linjat trupore.

Për të parodizuar me tendencat e mohimit të fotoshopit gazetarja ka shkruar se kjo foto është siç e ka bërë nëna natyrë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm