‘Merrja zemrën’ Butrintit

By

Butrinti i cili po shijon një sukses të madh me këngën e fundit ‘Ki me Lyp’ që erdhi në bashkëpunim me Blunt e Real 1 ka filluar punë për një projekt të ri.

Ai ka përfunduar xhirimet e klipit në Shqipëri me produksionin Entermedia.

Kjo këngë është e zhanrit Pop dhe është punuar në tekst e muzikë nga Vig Poppa.

Projekti është titulluar ‘Merre zemrën tem’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm