Dafina ndryshon sërish, kësaj radhe rruan kokën (FOTO)

By

Kohëve të fundit, jemi mësuar që Dafina Zeqirin ta shohim me pamje të ndryshme.

Këngëtarja e cila së fundmi nxori një bashkëpunim ndërkombëtar, ka ndryshuar sërish por kësaj radhe ka rruar kokën.

Dafina postoi fotografi në instastory me pamjen e re, flokët e së cilës janë shumë të vogla dhe bjonde.

Nëse nuk e dini, këngëtarja aktualisht është duke xhiruar edhe një projekt të ri muzikor i cili vjen së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm