Ky është ‘Malli’ i Shkurte Gashit dhe Burakut

By

Shkurte Gashi dhe Buraku Vehapi, kanë lansuar bashkëpunimin e tyre muzikor.

“Malli” mban emrin kënga, që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Kënga është publikuar e shoqëruar me videoklip dhe nëse ende nuk e keni dëgjuar, të plotë e keni në linkun e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm