Gjiko thotë se kënga e tij e ardhshme është “bombë”

By

Reperi i njohur, Gjiko është duke punuar në projektin e tij më të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes rrjetit social, Instagram, duke thënë se kjo këngë do të jetë “bombë”.

“Kënga e re është, s’di, s’di…”, ka shkruar Gjiko.

Presim dhe të shohim se si do na surprizojë kësaj radhe reperi nga Peja!

Artikuj të ngjashëm