Robin Krasniqi në zi, vdes personi i dashur për të (FOTO)

By

Robin Krasniqi është në zi.

Boksieri njoftoi se i ka vdekur gruaja e xhaxhait, përmes një fotografie me të ndjerën të postuar në Instagram.

Ai tha se ajo ishte si nëna e tij e dytë dhe se ka mbetur shumë i mërzitur.

Më poshtë mund ta shihni postimin e tij të plotë dhe ne i themi ngushëllime familjes./Prive.al

Artikuj të ngjashëm