Kur Eneda Tarifa takon gazetarët që tallëshin me të, ja reagimi i saj (VIDEO)

By

Përkundër përvojës mjaft të gjatë në skenë dhe zërit të mrekullueshëm, kënga përfaqësuese në festivalin e këngës Eurovision nuk u pëlqye edhe aq shumë si nga vëndet e tjera ashtu edhe nga publiku shqiptarë.

Të mëdha ishin gafat që u bënë si me videoklipin ashtu edhe me refrenin e kengës, e një e tillë ishte nga gazetarë të cilët i takoi në Londër dhe  zhvilloi edhe një intervistë mjaft interesante, duke i “akuzuar” me shaka për talljën që i kishin bërë./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm