Një super modele: Kaq peshon Angela Martini, dhe nuk qenkan pak!

By

Kur modelet pyeten zakonisht se sa peshojnë, ato preferojnë të mos e kalojnë asnjëherë 50-të kilogramëshin.

Por modelja e famshme shqiptare Angela Martini, preferon që të jetë më e mbushur dhe jo tërësisht ‘thatanike’.

Martini e cila shquhet si njëra ndër gocat më të bukura shqiptare, ka treguar për ndjekësit e saj sa peshon, pasi që ata e pyetën.

“60-të kilogramë”, ka thënë Martini, duke treguar se s’është nga ato vajza që e ka problem t’i tregojë kilogramët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm