Robert Berisha kthehet pas në kohë kur Renee ishte vetëm një foshnje

By

Para gjashtë muajsh, Renee festoi ditëlindjen e saj të pestë, dhe ne nuk mund të besojmë sa shpejt ka kaluar koha.

Së fundmi, Roberti na e kujtoi kohën kur Renee ishte vetëm një foshnje, dhe ai pak më i ri.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai publikoi një fotografi të shkrepur rastësisht, teksa babë bijë po kalonin pak kohë bashkë.

Më poshtë mund të shihni postimin e këngëtarit, tashmë moderator. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm