Kujt i tha Elvana – ‘Gëzuar ditëlindjen komandant’?

By

Elvana Gjata është njëra prej këngëtareve e cila jetën private e mbanë shumë të fshehur, edhe kur bëhet fjala për vetë familjen e saj.

Por, kur bëhet fjalë për ditëlindje, as ajo nuk ngurron të postojë ndonjë foto për t’i uruar njerëzit që ajo do.

Ishte babai i saj ai që festoi ditëlindjen mbrëmë, dhe këtë e bëri të ditur vetë ajo.

Elvana e quajti komandant babanë e saj në imazhin ku personi në fjalë shihet në një helikopter.

‘Gëzuar ditëlindjen komandant’ ishte urimi që Elvana bëri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm