ENCA ME BASHKËPUNIM?!

By

‘Soulkilla’ do të jetë kënga e parë e Enca Haxhia për verën e nxehtë. Ky projekt u përfol si një bashkëpunim me reperin Noizy por jo kjo këngë e sjell si solo artiste.

Ndërsa duet do të sjell në këngën e dytë të saj për këtë vit.  Prive mëson se projekti i dytë për 2015 do të jetë shumë më ndryshe se që e kemi parë këngëtaren.

Kënga do të ketë ritme të muzikës regge dhe do të jetë bashkëpunim me një mashkull të këtij zhanri./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=7G3_Ge5dEGM

Artikuj të ngjashëm