Detaje rreth bashkëpunimit të Noizyt me S4MM

By

Ditë më parë, Prive.al zbuloi bashkëpunimin e Noizyt me S4MM.

Dyshja janë bashkuar për herë të dytë për një këngë e cila vjen së shpejti.

Prive merr vesh se videoklipi ka përfunduar dhe është realizuar në njërin nga lokalet e Noizyt në Durrës.

Kënga është ritmike dhe pritet të jetë një hit veror./Prive.al

View this post on Instagram

PO PO PUERTO RICO 🇵🇷 @noizy 🔑

A post shared by S4MM (@samirs4m) on

Artikuj të ngjashëm