Prive zbulon: Çka po planifikojnë Haxhia dhe Heidi?!

By

Javën që po lëmë pas, portali Prive.al ju solli lajmin që boksieri shqiptar Haxhi Krasniqi nuk është më beqar.

Më pas, në emision u zbulua edhe vajza që i ka marrë zemrën sportistit të suksesshëm.

Ajo është modelja nga Drenica, Heidi Lushtaku e cila ndonësë nuk ka treguar shumë nga kjo pjesë është kuptuar nga burime pranë ciftit dhe fotot misterioze ku shihet vetëm pak nga fytyra e boksierit.

Por, lidhja që do mbetej akoma pa u kuptuar pa raportimin e emisionit Prive, nuk është thjesht në stadin e një flirti.

Burimet pranë dyshes kanë theksuar qartë se ata planifikojnë edhe martesën.

Se a do jetë vera e 2017-tës momenti kur dyshja do t’i japin fund beqarisë kjo mbetet të shihet me kohën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm