Rita Ora bashkëpunim me Chris Brown?!

By

Këngëtarja shqiptare Rita Ora i ka vënë vetes synim që do të jetë emër i rëndësishëm i muzikës edhe në Amerikë.

Derisa në gjithë Europën kënga e saj Poision po ka sukses përtej oqeanit për Ritën është e vështirë të depërtoj.

Por tani ka gjetur një formulë të re.  Sipas të përditshmes britanike Mirror, Rita shumë shpejt do të sjell një bashkëpunim me Chris Brown dhe pritet të jetë një hit që do i hap dyert Orës për në Amerikë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm