Prive rikthehet nesër me përplot materiale ekskluzive (VIDEO)

By

Përgjatë Shtatorit ju kemi munguar në transmetim dhe kjo është shoqëruar me shumë pyetje në adresat tona në lidhje me rikthimin e Prive.

Por, pritja merr fund nesër me nisjen e sezonit të ri televiziv pas mbarimit të zgjedhjeve.

Emisioni numër një i shoubizit në vend, Prive, rikthehet me një varg materialesh interesante.

Se çfarë ju pret nesër me fillim nga ora 19:00 në Klan Kosova, e zbuloni përmes videos së mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm