Cozy e Ledri përtej Babastars (Foto)

By

Ledri Vula që nga koha e rikthimit nuk është parë më me antarët e Babastars, madje edhe komunikimi me ta u ftoh.

Ledri sot nuk flet me Visarin e as Getin, por me dikë duket se është afruar.

Gjatë fundjavës Vula ka qëndruar në Ulqin e atje ka qenë reperi i Babastars, Cozman. Të dy madje janë shoqëruar me njëri – tjetrin dhe kanë kaluar mirë.

Këtë shoqëri ata e kanë ndarë në rrjete sociale dhe ka pasur komente nga më të ndryshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm