Big Mama nisë një biznes të ri

By

Këngëtarja e njohur Big Mama është gati për një sipërmarrje të re.

Krahas karrierës në televizion, këtë javë ajo do të hapë biznesin e saj më të ri, dyqan veshjesh.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale. Lokali do të quhet ‘Big Mama’s Fashion’ dhe do jetë në zemër të qytetit të Tetovës.

S’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë sukses në këtë sipërmarrje të re këngëtares së njohur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm