A e ka puthur Milaim Zeka, Eli Farën?

By

Mbrëmë është mbajtur eventi ‘Netët e klipit shqiptar’ ku kampion i saj doli videoklipi i këngëtarit Neki Emra.

Por pa çmim nuk mbeti as Eli Fara e atë asaj ia ndau analisti dhe gazetari Milaim Zeka.

Gjatë dorëzimit të çmimit, Zeka dukej shumë afër me Farën sa që të krijonte përshtypjen që Milaimi e ka puthur.

Por kjo nuk ka ndodhur, thjesht është një përshtypje që të lë objektivi i foto aparatit e të tilla raste kanë qenë të shumta./Prive.al

Artikuj të ngjashëm