Rita nuk i harron traditat: Për Krishtlindje, ajo hodhi vallen me këngë të Shpat Kasapit (VIDEO)

By

Rita Ora shpesh herë e ka dëshmuar se pavarësisht famës së madhe që ka dhe jetesës në Londër tash e shumë vjet, nuk i harron traditat shqiptare.

Sa herë që asaj i vjen mundësia, këngëtarja vallëzon apo edhe flet shqip.

Një video e fundit shfaqë Ritën në valle në shtëpinë e një familjari të saj, mbrëmë për Krishtlindje.

Në sfond dëgjohet kënga e Shpat Kasapit “Valle kosovare”.

Ne themi se Rita është profesioniste në valle, mendoni edhe ju njësoj?/Prive.al  

Artikuj të ngjashëm