Këto materiale interesante ju presin të shtunën në PRIVE (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në Prive, ju presin material shumë interesante.

Pas një kohe në heshtje, Rina Balaj rikthehet për të treguar më të rejat ngat ajo.

Përveç saj, artistja e re Mbresa vjen në intervistën më të shkurtër të PRIVE, Adelina Berisha tregon statusin e saj dhe përplot materiale të tjera.

Mos e humbisni, nesër nga ora 19:00 në Klan Kosova – emision me Liberta Spahiun.

Artikuj të ngjashëm