Fitoi kundër serbes në ditën e Pavarësisë së Kosovës, Adelina Thaçi rrëfen emocionet (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur kosovare Adelina Thaçi, ka rrëfyer këtë javë për Prive 10-të gjëra të cilat publiku nuk i ka ditur për to.

Në mesin e sherreve të fëmijërisë dhe ndodhive të sikletshme në skenë, Thaci ka treguar për Prive edhe një ngjarje shumë të bukur edhe emocionuese.

Vjet më parë ajo kishte qenë në një garë këndimi dhe i kishte qëlluar të jetë Dita e Shpalljes së  Pavarësisë së Kosovës në vitin 2008-të.

Dhe këngëtarja në atë garë, kishte marrë vendin e parë në kompeticion me një serbe dhe thotë se kjo ka qenë tejet emocionuese për të.

Ndiqeni të plotë rrëfimin e saj për këtë ngjarje në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm