Fytyra e cilës kampanjë bëhet Xhensila Myrtezaj?

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ishte dhe mbetet e preferuara e shumë kujt falë pozititvetit që përcjell në publik.

Duke qenë e tillë ajo u zgjedh nga gjiganti “Princ Caffe Turke” që të jetë imazhi i kompanisë për dy vite radhazi.

Ajo ka përfunduar xhirimet e reklamës së parë për këtë bashkëpunim e cila do të lansohet me datën 19 qershor.

Pak detaje janë dhënë, por kjo reklame do të paraqesë historinë e këngëtares mes jetës së saj si këngëtare dhe kënaqësisë personale.

Reklamat do të kenë një cikël prej tetë episodash brenda dy viteve me një slogan të vetëm “5minuta për veti, një filxhan të madh kafe për qejfi.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm