Tuna i hap llogari edhe Zenit, kush janë dy personat e vetëm që i ndjek?

By

Këngëtarja Tuna Sejdi i ka hapur një llogari edhe djalit të saj të dytë, Zenit.

Ajo ka vepruar njëjtë si me llogarinë e Tianit, duke i lënë mbiemrin e vetëm atë të sajin – Sejdi.

View this post on Instagram

A post shared by TianSejdi (@ttiansejdi)

Këngëtarja që menaxhon llogaritë e dy djemve të saj, përmes asaj të Zenit ndjekë dy persona, veten dhe vëllain e madh të Zenit, Tianin.

Kujtojmë se çështja e llogarisë në rrjete sociale u bë temë vitin e kaluar kur Tuna e ndryshoi emrin nga “TianPatrisBerisha” në “TtianSejdi”, sinjal që u mor qartazi si konfirmim që këngëtarja ka ndarë përfundimisht rrugët me partnerin e saj të dikurshëm, Patris Berishën. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by ZEN (@zensejdi)

Artikuj të ngjashëm