Rita dhe Elena Ora të ftuar në gjykatë?!

By

Rita Ora po përballet me probleme të shumta këtë kohë e madje takime me avokatë janë të shumta për shkak të padisë që ka ngritur ndaj Jay Z, dhe ky i fundit ndaj shqiptares.

Por përtej këtyre, Rita dhe motra e saj Elena pritet të dalin para gjykatës shumë shpejt por jo për çështje të muzikës por për një vjedhje që ka ndodhur në shtëpinë e këngëtares në nëntor të vitit të kaluar.

Sipas tabloideve britanike, përpos pamjeve të kamerave në shtëpi duhet edhe deklarata në gjykatë e Ritës dhe Elenës.

Tashmë në paraburgim është një 26 vjeçar i cili ka thënë se është i pafajshëm por që gjykatësi nuk e ka dhënë verdiktin e tij.

Vlera e vjedhur në shtëpinë e Ritës është 280 mijë $./Prive.al

Artikuj të ngjashëm