Kallashi dhe Era shprehin pëlqimin për njëra-tjetrën

By

Një postim i Kallashit në rrjetin social Instagram ka gjeneruar debat mes saj dhe Era Istrefit, personit që i dedikohej ky postim.

Kallashi ka shpërndarë këngën e Erës ‘Bonbon’ nën mbishkrimin ‘A e din sa shumë të dua moj Erë’.

E nuk ka vonuar as përgjigjja e së dytës që ka treguar opinionin e saj në lidhje me të. ‘Më ke pëlqyer gjithmonë gjithashtu’ – ka thënë Era.

Kjo replikë duket se e ka befasuar Kallashin që e gëzuar ka postuar bisedën në profilin e saj. /Prive.al/

Screenshot_2016-02-25-08-22-56

Artikuj të ngjashëm