Reperi që e mbajti të fshehur jetën private, bëhet baba

By

Është njëri prej reperëve më të njohur por jetën private gjithmonë e ka mbajtur për vete, megjithatë është zbuluar se Kendrick Lamar dhe Whitney Alford, tani janë prindër.

Reperi 32 vjeçar dhe e fejuara e tij 33 vjeçare, mirëpritën në jetë një vajzë, konfirmon Us Weekly.

Kendrick është shumë i rezervuar për jetën private dhe kurrë nuk zbuloi se e dashura e tij ishte shtatzënë. Në fakt, ai vetëm pranoi se ishte fejuar gjatë një interviste në vitin 2015.

Artikuj të ngjashëm