Për ku ka udhëtuar sot Luana Vjollca?! (FOTO)

By

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur ka pak ditë që kur lansoi projektin e saj ‘Je veç ti’, këngë kjo e cila u prit mjaft mirë nga publiku duke u komplimentuar artistja për krijimin e ri.

Por lansimi i produktit të ri  nuk do të thotë që Luana  të “bjerë në gjumë” ajo vazhdon aktivitetet e zakonshme të saj e ku bëjnë pjesë edhe udhëtimet.

Dita e sotme e gjen atë larg Shqipërisë më saktësisht në qytetin e Stambollit. Nuk dihen ende arsyet e këtij rrugëtimi por që Luana po e shijon atë, kjo është më se e qartë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm