Rino publikon këngën e re “DIVA” (VIDEO)

By

Pas suksesit të bashkëpunimi me Mc Kreshën, Rino ka publikuar këngën e re.

Projekti quhet “Diva” dhe është punuar nga producenti i njohur Cricket.

Melodinë e ka bërë vet artisti, poashtu edhe tekstin me ndihmën e MrK dhe Dipa.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm